28-29 Mayıs 2014 | Sürdürülebilir Markalar İstanbul Konferansı (Swissotel the Bosphorus, İstanbul)

“Markalar gelecekte neyin mümkün olduğuna dair yeni bir anlayış ile başarı elde etmek adına çalışmalarını her yönüyle yeniden tasarlama fırsatları arıyorlar. Bunu yaparken de, herkes için sağlık, onur ve mutluluk sağlayacak olan geleceğin rejeneratif ekonomisine net pozitif katkıda bulunmaya kendilerini adıyorlar.

Sürdürülebilir Markalar topluluğu marka yenilikçiliğinde ön saflarda olmaya devam ederken, yenilikçi modeller başlıca sektörlerde yerlerini alıyorlar. Tasarımını sağlıklı, doğal sistemlerden alan ve sunduğu yeni ürün ve hizmetle sosyal sorunlara, kaynak gerginliklerine çözüm olan, peer-to-peer tüketim modelleri artık büyük ve küçük markalarda başarı gösteriyor.

Bu Mayıs, tüm paydaş ve iş ortaklarımız ile dünyamıza net yarar sağlayan sürdürülebilir ekonomi için azimle çalışan global düşünce liderleri ve uygulayıcılarıyla bir araya gelin. Konunun önemli lider ve kanaat önderlerinden marka stratejileri, iletişimi, tasarımı ve sürdürülebilirliği hakkındaki fikirlerini, atılımcı araştırmalarını, fark yaratan ve etkileyici yeni uygulamalarını dinleyin.

Dünyanın dört bir tarafından 2 gün sürecek atölye çalışmaları, toplantılar, etkinlikler ve açık tartışmalar için gelecek katılımcılarla, markanızın geleceğin ekonomisinde başarısını aktifleştirecek yolu açacak yenilikçi araçlar ve yöntemleri paylaşın, bu paylaşımlardan yararlanın.”

Detaylı bilgi için: www.sustainablebrandsistanbul.com

X