Genç SKH Yenilikçileri Programı Başladı

(17 Eylül 2019, İstanbul) UN Global Compact’in küresel çapta başlattığı Genç SKH Yenilikçileri Programı Ön Hazırlık Toplantısı programa dahil olan tüm ekiplerin katılımıyla gerçekleşti.

Program, Global Compact Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dördüncü’nün hoşgeldiniz konuşmasıyla başladı. Program Yöneticisi Gaye Sarıoğlu katılımcılara süreç ve program beklentileriyle ilgili detaylı bilgi verdi ve katılımcıların sorularını yanıtladı. Ardından gerçekleşen sorun tanımlama egzersizinde ekipler liderleri ile birlikte program süresince sürdürülebilir bir çözüm üretecekleri SKH sorununu tanımlamak için çalıştı.

Program ortağı Impact Hub Istanbul adına Ayşe Sabuncu, program kapsamında Impact Hub Istanbul’un sağlayacağı destekler hakkında katılımcılara bilgi verdi. Ön Hazırlık Toplantısı, katılımcıların 17-18 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek 1.İnovasyon Kampı’na kadar takip etmesi gereken adımların paylaşılmasıyla sona erdi. Programa katılan Genç Yenilikçiler, 10 ay boyunca şirketlerini sürdürülebilir bir geleceğe hazırlamak için çalışmaya devam edecekler.

Program hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

X