Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazaryeri

(6 Aralık 2013) Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazaryeri (KSS Pazaryeri) etkinliği  bu yıl 6 Aralık 2013 günü gerçekleştirilecektir. 2009 yılından beri gerçekleştirilen ve sadece 25 şirketin katılabileceği Pazaryeri 2013 etkinliği için son başvuru tarihi 08 Kasım 2013 olarak belirlenmiştir.

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği uzmanlarının yapacağı ön değerlendirme sonucunda 15 Kasım 2013 Cuma günü Pazaryerine katılmaya hak kazanan şirketler açıklanacaktır. Pazaryerine katılan her şirketin bir  KSS uygulamasının yer alacağı KSS Pazaryeri Kataloğu 06 Aralık 2013 tarihinde dağıtılacak, İngilizce Katalog ise CSR Europe başta olmak üzere bütün dünyadaki Kurumsal Sosyal Sorumluluk ağlarında yayınlanacaktır.

Pazaryerinde yer alan şirketlerin KSS uygulamaları CSR Europe Ulusal Ortakları ve KSS uzmanlarından oluşan jüri kurulu tarafından değerlendirilecektir :

 

Serdar Dinler
Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği Başkanı
CSR Europe Yönetim Kurulu Üyesi

Stefan Crets
CSR Europe, Genel Direktörü

Maryna Saprykina
Ukrayna Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği Başkanı

Marianne Bogle
İsveç Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği Başkanı

 

06  Aralık 2013 Cuma günü 3 farklı değerlendirme sonucu kapsamında katılımcı şirketlere ödülleri dağıtılacaktır:

  • Jüri Kurulu tarafından KSS Çözümleri Birincilik İkincilik ve Üçüncülük Ödülleri verilecektir.
  • Şirketlerin KSS çözümleri ayrıca İşletme 2023 Pazaryeri Etkinliğine katılan katılımcıların oylamasına da sunulacaktır. Katılımcıların oylaması ile seçilecek KSS uygulamalarına “Paydaş Ödülü” verilecektir.
  • Kurumsal Sosyal Sorumluluğun yaygınlaştırılması ve bilinç geliştirilmesi kapsamında liderlik eden şirketlere ise, “Jüri Özel Ödülü” verilecektir.
  • Pazaryerine katılım ücreti 4.500.-TL + KDV olarak belirlenmiştir.
X